fbpx

Grispi

Hakkımızda

Grispi olarak müşterilerinizin ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden karşılamanızı ve müşteri ilişkilerini kolayca yönetmenizi sağlıyoruz.

team

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2021 yılında pandemiyle birlikte değişen ve dijitalleşen global dünyada insanı memnun etmenin öneminin farkına vararak, her zaman müşterileri ile yakın temasta olan markaların memnuniyet noktası olmak için kurulduk.

Kurucularımızdan Ergun Civelek Turkcell, Türk Telekom, Borusan Telekom, Sabancı Telekom gibi satış ve müşteri ilişkileri yöneticiliği deneyimlerinden sonra kendi işi olan CeyBer Çağrı Merkezi’ni 2016 yılında kurarak verdiği hizmet ile birçok firmanın müşteri deneyimlerini iyileştirmektedir.

Destan Sarpkaya ve Zafer Çakmak 2013 yılında Kod Gemisi’ni kurup bugüne kadar Türkiye’deki birçok markanın dijital dönüşümünü gerçekleştirmiştir.

Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz?

Her müşteri sektörünün dinamiğine ve iş ihtiyaçlarına uygun şekillenebilen raporlama metrikleri sayesinde müşterilerimizin kendileri için önemli olan performans kriterlerini kolayca izleyebilmesini sağlıyoruz.

Müşteri destek, çağrı merkezi, satış ve pazarlama modülleri ile Grispi’yi şekillendiriyoruz. Günümüzde çok değerli olan zaman ve bilgiyi etkin kullanabilmek için tüm verilerinizi tek noktada topluyoruz.

Kurulum Sonrası Destek

Kurulum sonrasında tüm müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya ve yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Özelleştirilmiş Deneyim

Farklı alanlarda hizmet sunan müşterilerimizin tercihlerine göre kişiselleştirilmiş ürün deneyimi sağlıyoruz.

Uygun Fiyat Avantajı

Dünya standartlarında sunduğumuz hizmeti müşterilerimize uygun fiyat avantajı ile ulaştırıyoruz.

Ekibimiz

EKİBİMİZİN PARÇASI OLMAK İSTER MİSİN?

Bootcamp’e Katıl, Ekibimizde Yer Alma Şansı Yakala