fbpx

Grispi

Grispi Start-up Programı

Büyüme Odaklı Start-up Programı​

Grispi start-up programı, müşteri taleplerinizi başarılı bir şekilde tek platformdan yönetebilmek ve müşteri memnuniyetinizi arttırmaya yardımcı olmak için 100$ ile 10K$ arası kredi, mentorluk, yatırımcı tanıtımları ve daha fazlası gibi avantajlarla yeni başlayanlar için müşteri desteği sağlar.

Start-up'lar İçin Sunduğumuz Faydalar​

STARTUP MÜŞTERİ HİZMETLERİ ARTIK ÇOK KOLAY

Hızlıca Sadakat Oluşturun

Kurucular ve müşteri deneyimi liderlerinden oluşan topluluğumuzla etkileşime geçin. En iyi uygulamaları öğrenin, ağınızı genişletin ve uzman rehberliği ile iş stratejinizi güçlendirin.

Müşteri Taleplerini Tek Platformdan Yönetin

Girişiminizi, müşteri sorunlarını tüm kanallarda hızlı bir şekilde çözmek için yazılımla donatın.

Topluluğa Sınırsız Erişim

Kurucular ve müşteri deneyimi liderlerinden oluşan topluluğumuzla etkileşime geçin. En iyi uygulamaları öğrenin, ağınızı genişletin ve uzman rehberliği ile iş stratejinizi güçlendirin.

Maliyete İhtiyaç Yok

Fiyatın önemli olduğunu biliyoruz. Program süresince Grispi ürünlerine ve eğitimine erişiminiz olacak.

GÜÇLÜ YETENEKLER

Bir Hizmet Çözümü Oluşturun

Dijital kanallarınızdaki tüm müşteri verilerinizi tek bir yerde toplayın. Whatsapp, Instagram, Google Play, Çağrı Merkezi ve daha fazlası gibi uygulamaları entegre edin ve bağlayın. Böylece müşterilerinizin geçmiş taleplerini, satın alma davranışlarını ve daha fazlasını görebilirsiniz. 

Çoklu görev takibinde güçlü otomasyonlarla daha fazlasını başarın. Bir müşteriyi otomatik olarak belirli ekip üyesine yönlendirin veya önceden tanımlanmış yanıtlarla bir destek talebine anında yanıt verin.

Personel sayısını artırmadan daha fazlasını yapın. Yapay zeka destekli özelliklerimizle, oturumunuz kapalıyken bile destek sağlamak için sohbet robotları kurabilirsiniz. Yardım merkezi makaleleri ve SSS’lere yanıt vermek için yapay zekayı kullanın.

Bize Ulaşın!

Büyüme odaklı start-up programımıza başvuru için formumuzu doldurmanız yeterli.